Gdy morze jest spokojne, sternikiem może być każdy… ⚓
Kolejny raz niestety spotkał nas sztorm, ale tym razem zgubne prądy zepchnęły nas na mieliznę.
Sami nie wierzymy, że to piszemy, ale XV SZANTA CLAUS FESTIWAL w tym roku nie odbędzie się.
😓😓😓😓😓😓
Nie wypłynęliśmy jeszcze z portu, a więc przeczekanie sztormu na otwartym oceanie nie jest możliwe. W obliczu zmian wytycznych Ministerstwa Zdrowia dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych, a także w związku z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi ekipy organizacyjno-technicznej, na które niestety grog nie pomoże, zmuszeni jesteśmy podjąć najrozsądniejszą w obliczu występujących faktów decyzję.
😢😢😢😢😢😢
Nie odbędą się zaplanowane koncerty, przegląd konkursowy oraz wydarzenia towarzyszące, na które czekaliście tak bardzo jak my. W obecnej sytuacji nie jest także możliwa organizacja transmisji on-line.
🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Po roku 2020 z Szanta Claus Festiwalem na cumach, gdy udało nam się zgromadzić Was tak fantastycznie przed ekranami komputerów, w tym roku najbardziej zależało nam na spotkaniu na żywo – na radosnym gromadzeniu się wokół festiwalowej sceny i pełnych entuzjazmu śpiewach w tawernie festiwalowej, nie mówiąc już o dziecięcej zabawie na koncercie organizowanym specjalnie dla najmłodszych.
🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Wszystkich tych, którzy podjęli już kroki, by być z nami w Poznaniu, gorąco przepraszamy. Oczywiście możliwy jest zwrot nabytych biletów w miejscach ich zakupy – w CIK-u i na tobilet.pl
Zapewnienie Wam bezpieczeństwa i komfortu jest dla nas priorytetem, a wiadomo, że dobry żeglarz, to zdrowy i żywy żeglarz, wykazujący się przy tym rozsądkiem, a nie brawurą niczym wiedziony zgubnymi motywami kapitan Ahab goniący Moby Dicka…
ℹ Jesteśmy do dyspozycji w razie pytań – ze wszystkimi wykonawcami i uczestnikami konkursu skontaktujemy się niezwłocznie, mając nadzieję, że w tym składzie spotkamy się już niebawem, ale niestety już nie podczas najbliższych mroźnych, grudniowych wieczorów.